TTB, 15 Nisan’da Sağlık Bakanlığı ve il sağlık müdürlükleri önüne çağırdı: “Yaşam hakkımızdan vazgeçmiyoruz, ölümleri durdurun”

Türk Tabipleri Birliği, bünyesinde barındırdığı tüm tabip odaları ile bugün (12 Nisan) bir çevrimiçi toplantı düzenledi. Her tabip odası kendi ilindeki COVID-19 vaka artışlarına dikkat çekti. Hastanelerdeki yatak doluluğuna ve kontrolsüz açılmaya ilişkin durum ve görüşlerini açıklayan oda temsilcileri aşılama programının mutlaka hızlandırılması gerektiğine dikkat çekti

Türk Tabipleri Birliği (TTB), bünyesinde barındırdığı tüm tabip odaları ile bugün (12 Nisan) bir çevrimiçi toplantı düzenledi. Her tabip odası kendi ilindeki COVID-19 vaka artışlarına dikkat çekti. Hastanelerdeki yatak doluluğuna ve kontrolsüz açılmaya ilişkin durum ve görüşlerini açıklayan oda temsilcileri aşılama programının mutlaka hızlandırılması gerektiğine dikkat çekti.

15 Nisan’da Sağlık Bakanlığı ve il sağlık müdürlükleri önüne çağrı

TTB, ayrıca 15 Nisan tarihinde Sağlık Bakanlığı ve il sağlık müdürlükleri önünde eylem düzenleyeceklerini, “Yaşam hakkımızdan vazgeçmiyoruz, ölümleri durdurun” diyeceklerini belirtti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here