Elazığ’da kadın cinayeti

Elazığ’da Bahar B. adlı genç kadın bir barakada erkek arkadaşı olduğu belirtilen Salih Yılmaz C. tarafından vahşice bıçaklanarak öldürüldü.

Elazığ’da Bahar B. adlı genç kadın bir barakada vahşice bıçaklanarak öldürüldü. Genç kadını öldüren şüpheli Salih Yılmaz C.’nin erkek arkadaşı olduğu, cinayet sonrası arkadaşlarını arayıp “Sevgilimi öldürdüm” demesi üzerine kadın cinayetinin ortaya çıktığı, ancak şüphelinin kaçtığı öğrenildi.

Merkeze bağlı Aksaray Mahallesi’nde olay yerine giden şüphelinin arkadaşları 19 yaşındaki Bahar B.’yi kanlar içerisinde hareketsiz görünce polise haber verdi. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan çalışmada genç kadının vücuduna çok sayıda bıçak darbesi alarak öldürüldüğü tespit edildi. Bahar B.’nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Öte yandan kaçan şüpheli Salih Yılmaz C.’nin uyuşturucu ve darptan birçok suç kaydı bulunduğu, daha önce de bir kadını darbettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here