‘Atlamam, atmışlardır. Hakkımı arayın’ diyen Feyza Nur Saydam 7. kattan ‘düşerek’ öldü

Gaziantep’te, dün 17 yaşındaki Feyza Nur Saydam 7. kattaki evlerinin balkonundan düşerek öldü. Lise öğrencisi Feyza Nur’un 4 ay önce Twitter’dan aynı şekilde ölen bir kadınla ilgili yaptığı paylaşımda “Ben bir yerden aşağı atlamam, biri atmıştır. Bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın” dediği ortaya açıktı. Saydam’ın ölümü kayıtlara ‘şüpheli’ olarak geçti

Gaziantep Atatürk Mahallesi’ndeki bir sitede dün gece 17 yaşındaki lise öğrencisi Feyza Nur Saydam 7. kattaki evlerinin balkonundan şüpheli bir şekilde düştü. Hastaneye kaldırılan saydam, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saydam’ın cenazesi otopsinin ardından ailesine teslim edildi ve polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Feyza Nur Saydam’ın 4.5 ay önce sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ise resmi kayıtlara ‘şüpheli ölüm’ olarak geçen olayın cinayet olma şüphesini artırdı.

‘Hakkımı arayın’

Feyza Nur Saydam 17 Ağustos’ta Twitter hesabında evinin balkonundan ‘düşerek’ ölen bir kadın için açılan #duygusuzolma başlığına şu yorumu yapmış: “Ben bir yerden aşağı atlamam, Allah korkum var benim ama biri atmıştır. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here